Kamil Walensiak pojawi się na Konferencji Sportowej

Auto książki Motorowodne Rogoźno będzie gościem Konferencji Sportowej w Obornikach.

"Motorowne Rogoźno" to pierwsza książka na temat zawodów na Jeziorze Rogozińskim. To zbiór zdjęć, ale przede wszystkim wyników i statystyk wszystkich imprez. Ta wyjątkowa książka autorstwa Kamila Walensiaka będzie do nabycia m.in. podczas niedzielnej Konferencji w Obornikach.

Rogoźnianin opowie o swojej książce w panelu poświęconemu motosportom.

Szczegóły www.wiecej.eu

zaproszenie

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież