Tomasz Nowicki: Fani zobaczą dużo dobrego boksu

Tomasz Nowicki odbędzie dzisiejszego wieczoru trzecią walkę na zawodowym ringu.

Rywalem obornickiego boksera miał być Rafał Pląder. Niestety kontuzja nie pozwoliła wystąpić krakowianinowi podczas gali bokserskiej w Łomiankach. Jego miejsce zajął Błażej Nowak. Obaj bokserzy na zawodowym ringu nie maja wielkiego doświadczenia. Obaj jednak nie przegrali. Nowicki ma dwa wygrane pojedynki, a jego rywal jeden. Dziś podczas TYMEX Boxing Night 10 każdy z nich będzie mógł poprawić swój dorobek.

Przed swoją trzecią walką Tomasz Nowicki o swojej kolejnej walce mówił w ten sposób: W Łomiankach zmierzymy się po raz 3., już na zasadach boksu zawodowego i wierzę, że wygram jeszcze bardziej zdecydowanie. Mam za sobą najlepszy okres przygotowawczy pod każdym względem. Fani zobaczą dużo dobrego boksu

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież