Lider z Obornik jedzie do Łodzi

KS Futsal Oborniki zagra w trzeciej kolejce z Malwee Łódź.

Dwie wygrane na starcie rozgrywek 1. Polskiej Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020 dały Wicherkom fotel lidera. Część drużyn ma do rozegrania zaległe spotkania, ale w najgorszym wypadku oborniczanie zajmowaliby trzecie miejsce. Dziś, jako lider, zagrają spotkanie z Malwee. Rywale swoje spotkania rozgrywają w hali w Rzgowie pod Łodzią. 

Jedziemy na mecz dwoma busami - mówił nam w piątek prezes KS Futsal Oborniki Leszek Wicherek. Zabieramy ze sobą 2 bramkarzy i 10 zawodników z pola. Jeszcze musimy chwilę poczekać na to, aby mieć pełne 3 "czwórki" - dodał prezes Wicherek.

Spotkanie to ma na pewno swojego faworyta. Jest nim zespół z Wielkopolski. Po letnich wzmocnieniach oborniczanie mogą powalczyć o najlepsze miejsca w tej lidze. Czy dziś potwierdzą, że mogą być czarnym koniem tych rozgrywek? 

Malwee Łódź - KS Futsal Oborniki 17:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież