Obornicka pływalnia czynna ponownie od wtorku (foto)

Centrum Rekreacji Oborniki będzie ponownie czynne od 10 września.

Drodzy Klienci! Ostatnie szlify przed nami, aby móc wystartować tak, jak to ustaliliśmy informując Państwa o planowanym przestoju technologicznym - informuje strona internetowa Centrum Rekreacji Oborniki. Pozostaje więc poczekać już tylko do 10 września, aby móc się ponownie cieszyć z atrakcji CRO. Otwarcie Centrum odbędzie się bowiem we wtorek. Pływalnia będzie do dyspozycji klientów od godz. 06:00 do 22:00. 
 
W imieniu Centrum Rekreacji Oborniki serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież