Play Fair Play już w weekend w Rogoźnie!

W sobotę i niedzielę odbędzie się rywalizacja zespołów w turnieju piłkarskim Play Fair Play o Puchar Burmistrza Rogoźna.

W sobotę już od godz. 08:00 odbędzie się rywalizacja zespołów z udziałem zawodników powyżej 16 roku życia. Wystartować w nim może maksymalnie 20 drużyn. Ostatnie miejsca czekają jeszcze na chętnych. Wpisowe wynosi jedyne 80 zł. 

Dzień później, a więc w niedzielę, do rywalizacji wkroczą dzieci w ramach Play Fair Play Kids. Nad całością turnieju o Puchar Burmistrza Rogoźna czuwają: Michał Baczyński i Krystian Kaczmarczyk. Zgłoszenia można dokonywać pod telefonem 509-790-210 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na uczestników turnieju czeka wiele atrakcji w tym walka o tytuł turbo kozaka, wyróżnienia dla najlepszych w turnieju, czy walka w konkursie rzutów karnych. 

Zapraszamy do Rogoźna na boisko przy ul. Seminarialnej!

turniej pilki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież