Beach Volley w Pruścach z licznymi nagrodami

Pruśce będą miejscem zmagań siatkarzy plażowych w najbliższy weekend 13 i 14 lipca.

1700 zł w gotówce i nagrody rzeczowe będą czekały na najlepszych w turnieju siatkarskim, który organizowany jest w Pruścach. Impreza pod nazwą Beach Volley 2019 Open organizowana jest przez Stowarzyszenie Do Przodu przy współpracy z Sołectwem Pruśce. Pomysłodawcą turnieju jest Łukasz Zaranek. Rogoziński radny organizuje siatkarską rywalizację już po raz piąty.

Turniej potrwa w dniach 13-14 lipca. W Pruścach jest już kompler par. 24 pary zostaną podzielone na 8 grup. Zwycięzcy powalczą o wygraną, a zespoły z drugich miejsc będa walczyć o Puchar Pocieszenia. 

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na stronie V edycja turnieju siatkówki plażowej w Pruścach.

siatkowa prusce

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież