Anna Dąbrowska wystąpi dziś w Obornikach

Piątek 21 czerwca to w Obornikach dzień koncertowy. Na scenie wystąpi m.in. Anna Dąbrowska.

Dla wielu to najważniejszy punkt Dni Obornik. Dawniej Koncertowy Piątek odbywał się na Targowisku Miejskim, od trzech lat na terenie parku przy Obornickim Ośrodku Kultury. Niezmiennie jednak niesie z sobą wachlarz muzycznych propozycji dla każdego. Są tacy, którzy o nazwiska gwiazd dopytują już kilka miesięcy wcześniej.

Taneczna paleta – Park OOK:

17:30 Studio Wysiłku Artystycznego EFFORT

17:45 Grupy Taneczne OOK: BAJADERKI, ARABESKI

18:00 OBORNICKIE GZUBY

18:15 SZKOŁA RUCHU I TAŃCA IWONY MARKIEWICZ

19:00 CAT CLAN DANCE&FITNESS STUDIO

19:45 ELEANOR GRAY

21:00 ANIA DĄBROWSKA

22:30 CREE.WSPOMNIENIE O RYSZARDZIE RIEDLU

23:55 – 01:00 Chillout o północy – GOATIE AKA KOZA

plakat koncertowy

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież