Rożnovia gra z Tarnovią III, LKS z wiceliderem!

Rożnovia Rożnowo oraz LKS Lipa zagrają w niedzielę kolejne mecze ligowe na własnych boiskach.

Rożnovia nadal szuka formy i punktów. W niedzielę o 12:00 zagra z Tarnovią lll Tarnowo Podgórne. Obiekt w Rożnowie został doposażony w nowe wiaty. Inwestycja pochłonęła blisko 18 tys. zł i była wspierana przez Gminę Oborniki. Czy przyniesie szczęście Rożnovii?

Godzinę później niezwykle ważne spotkanie rozegra LKS Lipa. Podopieczni Mariusza Drewicza pogubili punkty w zremisowanych spotkaniach z KS Gaj Wielki i rezerwami Czarnych Wróblewo. Do LZS Otorowo tracą 7 punktów na 4 kolejki przed końcem rozgrywek. Dziś jednak wicelider będzie przeciwnikiem LKS. Jeśli drużyna z Lipy wygra ten mecz to odrobi 3 punkty. Pozostaną do odrobienia jeszcze 4, ale LZS nie wcale łatwego terminarza.

Zapraszamy do kibicowania obu zespołom.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież