Golnica zagra ze Złotymi (film)

Golnica Ryczywół zagra ze Złotymi Złotkowo.

Zespół z Golnicy rozegra w niedzielne popołudnie pierwsze spotkanie ligowe w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Dawida Gruchota podejmować będą przy ul. Szkolnej Złotych Złotkowo. Jesienią po emocjonującym spotkaniu lepsi byli ryczywolanie 4:2. To była jedyna przegrana Złotych na własnym boisku jesienią. Dziś 31 marca o godz. 14:00 dojdzie do rewanżu. 

Osobą, która wiosenną rywalizację będzie oglądała z boku, jest Bartłomiej Działo. W październiku 2018 roku na treningu doznał kontuzji, która wyeliminowała go z gry na rok. Z bramkarzem Golnicy rozmawialiśmy 26 marca.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież