Niedosyt szczypiornistek, wyraźna przegrana ich kolegów

Drużyny piłki ręcznej przegrały swoje mecze ligowe.

Niedosyt po wyjeździe do Płocka odczuwają obornickie szczypiornistki. Wyjazd do Płocka zakończył się bez zdobyczy punktowej, ale niewiele zabrakło do choćby punktu. Przez cały czas gry wynik oscylował wokół remisu. W bramce gości świetne spotkanie rozegrała Marika Niezgodzka. W końcówce zabrakło przysłowiowej kropki nad "i".

Zagraliśmy dobre zawody - relacjonował nam wydarzenia w Płocku trener Michał Pietrzak. Mecz należy jak najbardziej oceniać pozytywnie. W końcówce pojawił się pewien fehler, ale czasem tak to bywa. 

SMS I Płock pokonał SPartę Oborniki 25:24. Kolejne spotkanie spartanki zagrają w Obornikach 2 lutego z CHKS Łódź.

Nie udał się wyjazd także ich kolegów. MKS Tęcza Kościan okazał się wymagającym przeciwnikiem. Przy kilku kontuzjach w zespole w sobotę było ciężko wywalczyć korzystny wynik. Oborniczanie ulegli 37:23. 

W najbliższy weekend do Obornik przyjedzie zespół ze Świebodzina.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież