Kolejne 3 punkty obornickich szczypiornistów

sparta oborniki pokonala astre nowa sol

Oborniccy szczypiorniści pokonali w sobotni wieczór Astrę Nową Sól.

Rywalizacja w ll lidze piłki ręcznej zbliża się powoli do końca. W sobotę 7 kwietnia rozegrano już 23 kolejkę. Oborniccy szczypiorniści podejmowali w hali przy ul. Obrzyckiej 88 drużynę Astry Nowa Sól. Nowosolanie to jeden z najsłabszych zespołów w tabeli ll ligi grupy dolnośląskiej. Nie może więc dziwić, że gospodarze byli faworytami.

Oborniczanie nie zawiedli swoich kibiców. Pierwsza połowa mogła jeszcze niektórych sympatyków Sparty wprawić w małe zakłopotaniet. Gospodarze prowadzili po 30 minutach tylko 2 bramkami (15:13). Druga odsłona potwierdziła jednak różnice między zespołami. Spartanie wygrali ostatecznie 30:21.

W czołówce tabeli po tej kolejce nic się nie zmieniło. Na czele są drużyny Olimpu Grodków i Forzy Wrocław z dorobkiem 51 punktów. Trzecie miejsce zajmuje SKF KPR. Dotychczas wywalczyli spartanie 51 punktów i mają już 12 oczek przewagi nad czwartym Śląskiem Wrocław. 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież