Dramatyczny mecz Sparty Oborniki z Olimpem Grodków (film)

Dramatyczny mecz Sparty Oborniki z Olimpem Grodkow

SKF KPR Sparta Oborniki zremisowała w regulaminowym czasie z Olimpem Grodków 26:26. W karnych lepsi okazali się goście.

Wynik meczu od początku oscylował wokół remisu. Żadnej drużynie nie udało się na dłuższy okres uciec rywalowi. Dodatkowo wiele parad bramkarskich, fauli, kartek i wykluczeń. Wygranego w tym meczu wyłoniły dopiero rzuty karne.

Zapraszamy do obejrzenia ostatnich sekund meczu oraz konkursu rzutów karnych.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież