Efektowana wygrana spartanek na rozpoczęcie sezonu 2017/2018 (film)

Efektowana wygrana spartanek na rozpoczecie sezonu 2017/2018

Obornickie szczypiornistki wysoko wygrała z Handball Poznań w pierwszej kolejce II ligi piłki ręcznej.

Oba zespoły doskonale się znają, albowiem wielokrotnie ze sobą grały w trakcie przygotowań do zmagań ligowych. Faworytem były oborniczanki i szczególnie w drugiej części meczu to potwierdziły. Doświadczone zawodniczki wspomagane młodymi nie dały szans przeciwniczkom, a przy dobrej postawie bramkarki Mariki Niezgodzkiej różnica końcowa wyniosła 14 bramek.

Sparta Oborniki - Handball Poznań 42:28 (20:17)

 

SKF KPR SPARTA OBORNIKI:

Urszula Filoda 5

Dębniak Joanna

Żołyniak Anna 9

Kosmowska Natalia 2

Szczęsna Karolina 4

Gładecka Joanna 10

Mazur Adrianna

Niezgodzka Marina

Dobrołowicz Marta 1

Kaszkowiak Jessica 11

Za tydzień drużyna Michała Pietrzaka i Urszuli Filody jedzie do Świebodzina.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież