Lider za silny dla Sparty

Olawianie byli za silni

Zderzenie ze ścianą - tak w jednym krótkim zdaniu można podsumować ostatnie zmagania szczypiornistów Sparty, którzy zdecydowanie ulegli przy Obrzyckiej Moto - Jelcz Oławie 23:39.

Lider rozgrywek z Dolnego Śląska wywiązał się z roli faworyta w tym meczu. Zespół prowadzony przez Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka stawił opór rywalom tylko do 16 minuty. Później było już tylko liczenie kolejnych traconych bramek.

Po ostatnich dobrych występach na parkietach II ligi, kibice zgromadzeni przy Obrzyckiej w sobotni wieczór liczyli na niespodziankę, którą niewątpliwie byłaby wygrana z Oławą. Plan gry układał się do 16 minuty, gdy na tablicy wyników widniał wynik 9:10. To co wydarzyło się od tego momentu do 23 minuty pierwszej połowy przekreśliło szansę na dobry wynik. sparta przegrała ten okres 9:0 popełniając największe sportowe grzechy. Jedynym, który próbował wrócić na właściwe tory w obronie, był Michał Włudarczak. Doświadczony obrońca dwoił się i troił by powstrzymać rywali. Wszystko to na niewiele się zdało. Do przerwy zespoły schodziły przegrywając  12:22.

Po przerwie marazm pogłębiał się w szeregach gospodarzy a rozpędzeni oławianie powiększali przewagę. Obraz gry nie uległ zmianie do końca. Spartanie nie wykazywali chęci do odrabiania strat. Po słabej postawie przegrali 23:39.

Sparta: Kustoń, Rybarczyk, Kowalczak, Włudarczak Michał, Matuszak, Ratajczak J. , Włudarczak Maciej 6, Kołodziej, Okpisz 4, Wosicki 3, Tepper 1, Nowak 1, Eitner 3, Witaszak, Ratajczak Sz. 4. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież