Szczypiorniści rozpoczęli przygotowania do sezonu

Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

Choć w kalendarzu szkolnym trwają wakacje to te zakończyły się dla wielu sportowców. Drużyny piłki nożnej przygotowują się już od kilku tygodni do nowych rozgrywek. Do treningów powrócili też szczypiorniści.

Seniorzy SKF KPR Sparta Oborniki spotkali się na pierwszym treningu 5 sierpnia. W związku z remontem szatni w hali przy ul. Obrzyckiej 88 trenować będą się na razie w Objezierzu. Poniedziałkowe spotkanie odbyło się jednak na Orliku przy ul. Obrzyckiej. 

sparta oborniki szczypiorniści

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież