Znamy datę finałowego meczu PP

MKS Sparta Oborniki zagra na własnym boisku w finale Pucharu Polski okręgu poznańskiego z Polonią Środa Wielkopolska.

Bramka Łukasza Zengera zapewniła Sparcie wygraną z Pogonią Lwówek. Tym sposobem zagra w finale z Polonią Środa Wielkopolska. W półfinale okręgowego Pucharu Polski rywale obornickiego zespołu pokonali w Gnieźnie Mieszko 2:1.

Finałowe spotkanie odbędzie się 24 kwietnia na stadionie przy ul. Objezierskiej. Faworytem tej rywalizacji jest Polonia. Oborniczanie grając u siebie zrobią wiele, aby to oni awansowali do kolejnego etapu rozgrywek PP. Mecz ma zostać rozegrany o godz. 17:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież