Nowy trener RKS Wełna Rogoźno (wywiad)

Rogoziński Klub Sportowy Wełna Rogoźno przygotowuje się do rundy wiosennej z nowym trenerem.

Po rundzie jesiennej RKS zajmuje trzecie miejsce z realnymi szansami na awans do A-klasy. W tabeli przewodzi Lotnik Poznań, który ma 3 punkty przewagi nad trzecią Wełną. W rundzie wiosennej klub z Rogoźna do upragnionego awansu ma poprowadzić Michał Węgrzyn. Nowy trener przeprowadził 10 lutego pierwszy trening. Co powiedział naszej kamerze Michał Węgrzyn?

W swoim sportowym cv Michał Węgrzyn ma m.in. występy w Noteci Rosko. Jak trener prowadził zespół seniorów Kłosa Budzyń, a ostatnio juniorów tego klubu.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież