Jakub Złoch w kadrze na mecze z Irlandią Północną

Selekcjoner Dariusz Gęsior powołał Jakuba Złocha do kadry na mecze towarzyskie z Irlandią Północną.

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat Dariusz Gęsior powołał 21 zawodników na zgrupowanie połączone z dwoma meczami towarzyskimi z Irlandią Północną. Młodzi biało-czerwoni zmierzą się w Portadown (14.10, godz. 19) i w Belfaście (16.10, godz. 19). Jednym z powłonanych na te spotkanie zawodników jest wychowanek RKS Wełna Rogoźno Jakub Złoch.
Lista powołanych zawodników:
George Chmiel (Blackburn Rovers), Patryk Romanowski (Escola Varsovia), Bartłomiej Maliszewski (Jagiellonia Białystok), Iwo Kaczmarski (Korona Kielce), Radosław Seweryś (Korona Kielce), Kacper Urbański (Lechia Gdańsk) Antoni Kozubal (Lech Poznań), Norbert Pacławski (Lech Poznań), Jakub Złoch (Lech Poznań), Dawid Bugaj (Molde FK), Borys Freilich (Pogoń Szczecin), Igor Martuszewski (Pogoń Szczecin), Mateusz Lipp (Ruch Chorzów), Piotr Starzyński (Ruch Chorzów), Marcel Ruszel (Sockers FC Chicago), Kuba Wiśniewski (Śląsk Wrocław), Kacper Duda (Wisła Kraków), Jakub Kolan (Zagłębie Lubin), Tomasz Pieńko (Zagłębie Lubin), Oliwier Zych (Zagłębie Lubin), Joshua Klockner (Schalke 04).

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież