Osiem drużyn walczy o wygraną w turnieju Play Fair Play (film)

/Osiem zespołów awansowało do finałowych rozgrywek Turnieju Piłkarskiego Play Fair Play o Puchar Burmistrza Rogoźna.

Przez całą sobotę zespoły walczyły w 4 grupach o awans do niedzielnych finałowych rozgrywek turnieju Play Fair Play. Szczególnie wyrównana walka toczyła się w grupie C. Tam trzy drużyny miały po 6 punktów i w dodatkowej tabeli korzystniej prezentował się zespół Stowarzyszenia Do Przodu.

Dziś rywalizacja toczy się w dwóch grupach: E i F. Najlepsze zespoły w tych grupach zmierzą się o Puchar Burmistrza Rogoźna, a drugie o trzecie miejsce w tej dwudniowej rywalizacji. W pierwszym meczu Dream Team Silvano wygrał z Nog-Budem 1:0. Zakończenie turnieju ok. 17:00.

Poniżej fragmenty sobotniej rywalizacji w grupie C -youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież