Osiem drużyn walczy o wygraną w turnieju Play Fair Play (film)

| Łukasz | Wełna Rogoźno

/Osiem zespołów awansowało do finałowych rozgrywek Turnieju Piłkarskiego Play Fair Play o Puchar Burmistrza Rogoźna.

Przez całą sobotę zespoły walczyły w 4 grupach o awans do niedzielnych finałowych rozgrywek turnieju Play Fair Play. Szczególnie wyrównana walka toczyła się w grupie C. Tam trzy drużyny miały po 6 punktów i w dodatkowej tabeli korzystniej prezentował się zespół Stowarzyszenia Do Przodu.

Dziś rywalizacja toczy się w dwóch grupach: E i F. Najlepsze zespoły w tych grupach zmierzą się o Puchar Burmistrza Rogoźna, a drugie o trzecie miejsce w tej dwudniowej rywalizacji. W pierwszym meczu Dream Team Silvano wygrał z Nog-Budem 1:0. Zakończenie turnieju ok. 17:00.

Poniżej fragmenty sobotniej rywalizacji w grupie C -youtube.com/eoborniki

Sukces seniorów RKS Wełna Rogoźno

Seniorzy RKS Wełna Rogoźno zdobyli trzecie miejsce w turnieju halowym Skoki Cup o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

Seniorzy Wełny Rogoźno chcą walczyć o awans (foto)

Seniorzy RKS Wełna Rogoźno chcą walczyć wiosną o awans do ligi okręgowej.

Umowa na modernizację boiska Wełny Rogoźno podpisana!

W Urzędzie Miejskim w obecności Burmistrza Rogoźna podpisano umowę na "Kompleksową modernizację boiska sportowego RKS WEŁNA Rogoźno"

Ważna wygrana Wełny Rogoźno z rezerwami Kłosa Budzyń

Wełna Rogoźno pokonała Kłos ll Budzyń 2:0 na inaugurację nowego sezonu.

Wełna Rogoźno rozpoczyna sezon 2023/2024. Nie będzie łatwo

Wełna Rogoźno rozpocznie nowy sezon od spotkania z rezerwami Kłosa Budzyń.

Przebudowa boiska w Rogoźnie musi zakończyć się do połowy 2024 roku

Rogoziński Klub Sportowy Wełna Rogoźno otrzymał prawie 0,5 mln zł na przebudowę boiska.

Kacper Poor ze srebrnym medalem Mistrzostw Polski

Kacper Poor zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski U14 z drużyną Wielkopolski . Wychowanek RKS Wełna Rogoźno grał na turnieju w dolnośląskich Truskolasach.