Wełna Rogoźno i Tornado Tarnowo w B-klasie

Gminę Rogoźno w sezonie 2019/2020 mają reprezentować w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej dwie drużyny.

Informowaliśmy dziś 30 czerwca o prawdopodobnej promocji do A-klasy LKS Lipa. W B-klasie jednak nie zabraknie nawet przy takim scenariuszu drużyny z powiatu obornickiego. Do rozgrywek zgłosiły się dwie drużyny. Największą radośc kibicom sprawiła na pewno informacja o powrocie do rozgrywek Wełny Rogoźno. Powrót do zmagań ligowych drużyny z Wielkiej Poznańskiej to niejedyna dobra wiadomość dla rogozińskich kibiców. Do rywalizacji w tej klasie rogrywkowej zgłosił się także zespół Tornado Tarnowo. Zapowiadają się więc derby nie tylko w A-klasie, ale także na poziomie B-klasy.

Z rywalizacji w B-klasie zrezygnowało Gościejewo. Kilku zawodników przenosi się do Golnicy Ryczywół. Dodatkowo podjęto decyzję, że za rok zespół zdąży się lepiej przygotować do rozgrywek organizacyjnie. W B-klasie zobaczymy zatem dwa zespoły z gminy Rogoźno. 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież