Jest umowa między MKS Sparta Oborniki i KS Futsal Oborniki

MKS Sparta Oborniki podpisał umowę z KS Futsal Oborniki w zakresie wspólnego szkolenia grup młodziezowych.

Od 1 marca wchodzi w życie umowa o współpracy pomiędzy MKS Sparta Oborniki i KS Futsal Oborniki. Głównym czynnikiem nawiązania współpracy jest zapewnieniem zawodnikom klubu jak najlepszych warunków do uprawiania piłki nożnej. Zawodnicy grup młodzieżowych MKS "Sparta" Oborniki będą mieli możliwość uczestniczenia w bezpłatnych dodatkowych specjalistycznych treningach futsalowych. Zajęcia te przeprowadzane będą przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, która odpowiada również za wyniki pierwszej drużyny KS Futsal Oborniki, występującej w I Polskiej Lidze Futsalu.

Ponadto, w okresie zimowym, dzieci oraz młodzież obornickiej Sparty będzie występowała w rozgrywkach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu oraz Młodej Ekstraklasy Futsalu pod wspólną nazwą Sparta Futsal Oborniki. Charakter współpracy jest długofalowy i ma na celu zapewnić możliwość całorocznego i regularnego treningu wszystkim zawodnikom reprezentujących nasz klub.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież