Sparta l Oborniki wygrała Sparta Futsal Cup 2019

MKS Sparta l Oborniki okazała się najlepsza w rozgrywanym w Hali OCS turnieju Sparta Futsal Cup 2019.

W niedzielnej rywalizacji wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy.

GRUPA "A"

1. MKS Sparta Oborniki I
2. FC Toruń
3. Nielba Wągrowiec
4. Orkan Objezierze

GRUPA "B"

1. MKS Sparta Oborniki II
2. Jurand Koziegłowy
3. Red Box Biedrusko
4. LPFA Oborniki

W grupie A zwyciężył pierwszy zespół MKS Sparta Oborniki przed Nielbą Wągrowiec i to te drużyny awansowały do dalszej części rywalizacji. W drugiej grupie z awansu cieszyły się: MKS Sparta ll Oborniki i Jurand Koziegłowy. 

W play-offach awans do finału zapewniły sobie zespoły MKS Sparta l i Nielby. Tutaj, podobnie jak w grupie, lepsi okazali się gospodarze. Mecz był niezwykle emocjonujący, ale to Sparta wygrała skuteczniejsza (4:1). W meczu o miejsce trzecie Jurand pokonał drugi raz tego dnia MKS Sparta ll. 

Więcej informacji o turnieju przekażamy w materiale filmowym po weekendzie. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież