Wygrana Sparty z Pogonią Łobżenica (film)

Piłkarze Sparty Oborniki wygrali spotkanie ligowe z Pogonią Łobżenica.

Sparta potrzebowała zwycięstwa z Pogonią, aby utrzymać się w ścisłej czołówce tabeli ligi międzyokręgowej. Przed tygodniem stracili oborniczanie komplet punktów przegrywając 0:4 z Huraganem Pobiedziska. 10 listopada kibice zobaczyli zupełnie inny zespół, o czym wspomniał w wywiadzie pomeczowym Jan Wojciechowski. Pełne zaangażowanie od początku do ostatniego gwizdka sędziego przyniosły gospodarzom 3 punkty za sprawą bramek Łukaszów: Maciejewskiego i Zengera. Pomimo, że oborniczanie grali przez wiele minut w osłabieniu to Pogoń nie była w stanie zagrozić skutecznie bramce Wojciechowskiego.

Mecz z Pogonią był ostatnim w pierwszej rundzie. Oborniczan czeka jeszcze w najbliższy weekend spotkanie z Iskrą w Szydłowie, które może przynieść awans Sparcie na fotel lidera. M.in. o tym pojedynku rozmawialiśmy w sobotę z trenerem Sławomirem Dyzertem.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież