Wygrane Sparty Oborniki i Orkanu Objezierze

Sparta Oborniki i Orkan Objezierze zdobyły komplety punktów w sobotnich meczach ligowych.

MKS Sparta Oborniki rozgrywała spotkanie w samo południe. Przeciwnikiem był zespół Korony Stróżewo. Gospodarze przed tym spotkaniem byli liderem ligi międzyokręgowej. Byli faworytem tego spotkania, ale było trzeba to jeszcze potwierdzić na boisku, a z tym nie było łatwo.

Sparta rozpoczęła zgodnie z planem. Za sprawa Wojtka Kołakowskiego i Dajana Nowaka prowadzili 2:0 po 45 minutach. Druga część przyniosła sporo emocji i zapewne kosztowała gospodarzy wiele nerwów. Korona strzeliła bramkę kontaktową kilka minut po zmianie stron boiska. Sparta prowadziła ponownie 2 bramkami (3:1) dzięki trafieniu Marcina Kaźmierczaka. Goście nie rezygnowali z wlaki o punkty i w krótkim odstępie czasu doprowadzili do wyrównania. Oborniczanie nie wypuścili jednak Korony z jakimkolwiek punktem z Objezierskiej. W 87 minucie Patryk Kosmowski zapewnił bowiem Sparcie wygraną 4:3 i kolejne ważne punkty w walce o powrót do IV ligi.

Trzeci z rzędu wygraną odniósł zespół z Objezierza. W sobotnie popołudnie Orkan wygrał we Wronczynie z LZS 3:2.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież