Sparta bez punktów po meczu z Iskrą (film)

MKS Sparta Oborniki przegrał z Iskrą Szydłowo w pierwszej kolejce sezonu 2018/2019.

Obornicki klub gra w lidze makroregionalnej. To nowo utworzony poziom rozgrywkowy. Zespoły w nim występujące to spadkowicze z IV ligi, ale także po awansie z lig okręgowych. Liga będzie pewnie przez wiele tygodni zagadkowa, co dodatkowo uatrakcyjni ją w oczach kibiców. 

W pierwszym meczu Sparta zagrała z Iskrą Szydłowo. Drużyny znają się z poprzednich rozgrywek, bowiem występowały w IV lidze. Początek meczu należał do gości. Już w pierwszych minutach zdobyli bramkę, a niewiele czasu później Łukasz Maciejewski był o centymetry od zdobycia bramki samobójczej. 

Przez cały czas twrania walki toczyła się zacięta walka. Nie było dominującej jednoznacznie drużyny. Wyrónująca bramka Wojciecha Kołakowskiego dodała wiary oborniczanom. Niestety druga żółta kartka na jego koncie nie ułatwiła zadania Sparcie. Gospodarze, w ocenie kibiców, lepiej prezentowali się grając w osłabieniu. Nie zdołali jednak skutecznie odpowiedzieć na drugą bramkę Iskry. W ostatnich sekundach szansę miał Patryk Kosmowski, ale minimalnie chybił.

Kolejny mecz Sparta zagra już w środę i także przy ul. Objezierskiej. Przeciwnikiem o godz. 11:00 będzie Zamek Gołańcz.  

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież