Prezes MKS Sparta: Ciągle jesteśmy w ciężkiej sytuacji (film)

Prezes MKS Sparta: Ciagle jestesmy w ciezkiej sytuacji (film)

Piłkarze nożni obornickiej Sparty zdobyli w 2 ostatnich meczach 6 punktów. To jednak niewiele zmieniło w sytuacji oborniczan.

Od początku sezonu spartanom nie układało się. Ciężka sytuacja kadrowa wynikająca m.in. z kontuzji, do tego fatalny wynik w Szydłowie powodowało, że atmosfera w zespole nie była najlepsza. W ostatnim czasie udało się Sparcie wygrać 2 mecze. Nie rozwiązuje to problemu zespołu, który potrzebuje wielu punktów, aby być w czołowej "7". Bolączką Sparty jest brak skutecznego napastnika, przez co w obecnym sezonie zespół nie zdobył punktów m.in. w Swarzędzu, czy Międzychodzie.

Najbliższy mecz Sparta zagra z Pogonią Łobżenica na obiekcie w Szamotułach. Początek spotkania już w sobotę o godz. 14:30.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież