Wygrana piłkarzy Sparty

Wygrana piłkarzy Sparty

W sobotę 29 lipca ostatni sprawdzian przed nowym sezonem zaliczyli piłkarze obornickiej Sparty. W Lesznie zagrali z Polonią 1912.

W pierwszej części przeważali goście i udokumentowali to 2 bramkami. Po zmianie stron boisk sytuacja uległa zmianie. Więcej z gry mieli piłkarze Polonii. Udało im się zdobyć bramkę kontaktową, ale na wiecej nie było ich stać. Sparta cały czas niebezpiecznie kontratakowała. Udało się jej wywalczyć rzut karny, którego nie wykorzystała.

Ostatecznie Sparta wygrała z Polonią 2:1 (2:0).

Rozgrywki IV ligi ruszają za tydzień. Sparta zagra wówczas w Wągrowcu z Nielbą.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież