3 porażka obornickiej Sparty

Przegrana Sparty z Lechia

W sobotę 4. kwietnia trzecia porażkę w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze Sparty Oborniki. Tym razem lepszym okazał się zespół Lechii Kostrzyn.

Zgromadzeni przy ul. Objezierskiej kibice na pewno mogli być zadowoleni z ilości bramek. Zobaczyli ich bowiem 7, ale niestety 3 punkty trafiły na konto rywala z Kostrzyna.

Dobry początek złego

Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie dla podpiecznych Mariusza Drewicza. W 3 minucie skutecznym strzałem popisał się Filip Trębacz. Nie podłamało to jednak rywal. Najpierw doprowadzili do wyrównania w 10 minucie za sprawą Łukasza Ledy, a w 23 minucie objęli prowadzenie po strzale w okienko Patryka Stawiarskiego. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie pomimo starań szczególnie gospodarzy.

Walka o wygraną

Od początku drugiej części meczu więcej determinacji w grze wykazywali gospodarze. W piłce liczą się jednak stzrelone bramki. W 73 minucie rzut karny za zagranie piłki ręką skutecznie wykorzystał Marcin Stoiński. Nie zdeprymowało do spartan, którzy w 84 minucie zdobyli kontaktowe trafienie. Na listę strzelców wpisał się Dawid Dobrzyński.

Chwila dekoncentracji gospodarzy kosztowało ich jednak utrate minutę później czwartej bramki. Stoiński kolejny raz wpisał się na listę stzrelców. Oborniczanie jednak nie odpuszczali. W 88 minucie doprowadzili do stanu 3:4! Szalona pogoń niestety nie zakończyła się happy endem. To goście byli nawet bliżsi zdobycia piątej bramki, ale Stoiński nie wykorzystał rzutu karnego.

Sparta Oborniki tym sposobem przegrała już 3 mecze w rundzie wiosennej. Kolejne spotkanie rozegra w Trzemesznie ze Zjednoczonymi.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież