Sołowiej strzela 2 bramki i przełamuje niemoc Sparty

Sparta pokonuje Mieszko

W sobotę 25. października  piłkarze nożni Sparty Oborniki zmierzyli się przed własną z drużyną Mieszka Gniezno. Dla oborniczan był to mecz szczególny bowiem w pięciu poprzednich kolejkach podopieczni trenera Mariusza Drewicza nie potrafili odnieść zwycięstwa.

Spotkanie z drużyną z Gniezna dobrze rozpoczęli oborniczanie. Już w 6 min meczu po rzucie rożnym Radziwołek mógł pokonać bramkarza jednak jego strzał był zbyt lekki. W 13 min meczu na strzał w kierunku bramki zdecydował się Bukowski, jednak piłka zamiast trafić do siatki wyleciała za linię końcowa boiska.  W 25 min meczu groźnie zaatakowała drużyna Mieszka, jednak lekki strzał w kierunku bramki nie zaskoczył Wosickiego. Sparta odpowiedziała już minutę później strzałem Michałowskiego. W 33 min meczu po dobrej akcji Wicberger minął obrońcę i oddał strzał w kierunku bramki, po którym Sparta wywalczyła rzut rożny. Drużyna z Gniezna najdogodniejsza okazję do pokonania bramkarza Sparty zmarnowała w 35 min meczu. Po indywidualnej akcji i pasywnej postawie obrońców pomocnik Mieszka z 15 metrów oddał groźny strzał, który obronił bramkarz Sparty. Ostatnie słowo w pierwszej połowie należało jednak do oborniczan. Barabasz zagrał idealnie w pole karne do Prybińskiego, którego strzał obronił bramkarz Mieszka, a dobitka Barabasza okazała się niecelna.

Drugie 45 min meczu rozpoczęło się bardzo spokojnie w wykonaniu obu drużyn, a gra toczyła się w środkowej części boiska. Dopiero w 65 min meczu Sparta przeprowadziła składną akcję zakończoną bramką. Bukowski zagrał piłkę w pole karne do Sołowieja, który minął obrońcę i pokonał bramkarza gości. W 71 min meczu powinno być 2:0. Ponownie Sołowiej minął trzech obrońców i bramkarza, jednak zamiast podawać uderzył w kierunku bramki, a piłkę na rzut rożny zdołał wybić jeden z obrońców. W 84 min meczu Sołowiej pokonał po raz drugi bramkarza efektownym strzałem kończąc dośrodkowanie z drugiej linii.  Sparta próbowała jeszcze podwyższyć wynik, jednak akcje Panowicza, Sołowieja i Maciejewskiego zakończyły się niepowodzeniem.  Oborniczanie zdołali zatem wygrać tak ważne spotkanie i dopisali do swojego dorobku 3 pkt.

Skład Sparty: Wosicki – Wicberger, Radziwołek, Jankowski, Maciejewski, Cyranek, Bukowski, Barabasz ( 90 min Dobrzyński), Michałowski ( 72 min Panowicz) Prybińśki ( 60 min Sołowiej), Kosmowski

Bramki dla Sparty 2x Sołowiej

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież