Sparta Oborniki w kolejnej rundzie PP

Sparta nadal w wysokiej formie

W środę 17 września piłkarze Sparty Oborniki rozpoczęli tegoroczną przygodę z pucharem polski  strefy poznańskiej. Rywalem oborniczan był grający w A klasie zespół KS Łupuchowo.

Sparta na to wyjazdowe spotkanie pojechała w składzie nieco odmiennym niż ten na mecze ligowe. Puchar bowiem to doskonała okazja do zaprezentowania się zawodników miej grających w lidze. Niespodzianki jednak nie było i podopieczni trenera Mariusza Drewicza pewnie pokonali swojego rywala 8:0.

Już w 5 min meczu wynik spotkania otworzył Sołowiej. Kolejne bramki Sparta zdobyła w 32 min ponownie po uderzeniu Sołowieja, oraz w 35 min meczu po uderzeniu z około 30 metrów kapitana zespołu Cyranka. Tuż przed przerwą w 40 min meczu Michałowski zdecydował się na uderzenie z około 25 metrów i pewnym strzałem pokonał bramkarza z Łopuchowa.

W drugiej połowie kibice również zobaczyli cztery bramki i wszystkie zdobyte przez Spartan. W 66 min meczu na listę strzelców wpisał się Barabasz. W 72 min na 6:0 podwyższył Ren. W 84 min meczu swojego trzeciego gola w tym meczu zdobył Sołowiej, a wynik spotkania ustalił Barabasz w 90 min meczu po raz drugi pokonując golkipera gospodarzy.

Skład Sparty: Wojciechowski - Każmierczak, Radziwołek, Jankowski, Michałowski(70' Moliński) - Dobrzyński(65' Turostowski), Cyranek, Kosmowski(46' Barabasz), Ren - Sołowiej, Oczkowski(55' Gromala)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież