Festiwal strzelecki w Wągrowcu

| eoborniki.pl za Sparta Oborniki | Sparta Oborniki - piłka nożna

8:3 zakończył się mecz towarzyski pomiędzy obornicką Spartą a Koroną Stróżewo. Jest nadzieja, że za tydzień wystartują rozgrywki piłkarskie na wszystkich szczeblach. Do tego czasu jednak drużyny radzą sobie na tyle ile mogą.

Sparta Oborniki rozegrała wczoraj kontrolny mecz z Koroną Stróżewo. Sztuczna nawierzchnia na boisku w Wągrowcu pozwoliła na stworzenie ciekawego widowiska.

Zdecydowanym faworytem potyczki była Sparta. Rywal z pilskiej ligi okręgowej  nie zamierzał być jednak statystą i po kilkunastu minutach prowadził 2:1. Kolejne minuty działały jednak na korzyść oborniczan i do przerwy prowadzili 4:2. Po przerwie różnica klas rozgrywkowych była już bardzo widoczna. Rywale jednak zdobyli i w tym czasie bramkę.

Sparta Oborniki – Korona Stróżewo  8:3

Skład Sparty: Wosicki ( 46 min Konowalski), Maciejewski, Radziwołek, Muszyński (57 min Krzyżanowski), Michałowski, Brauza (46 min Lizewicz), Cyranek, Prybiński (46 min Lech), Kaźmierczak, Bukowski (46 min Polarczyk), Panowicz ( 57 min Daniel)

Bramki dla Sparty:

10 min – Kaźmierczak – 1:0

19 min – Prybiński – 2:2

26 min – Bukowski – 3:2

28 min – Cyranek – 4:2

55 min – Michałowski – 5:2

59 min – Daniel – 6:3

76 min – Lizewicz – 7:3

82 min – Lech – 8:3

Sparta Oborniki pochwaliła się planami meczów sparingowych

Sparta Oborniki zdradziła plany sparingowe. Do startu rozgrywek wiosennych ma rozegrać 8 spotkań towarzyskich.

W styczniu zebranie sprawozdawczo-wyborcze MKS Sparta Oborniki

W Urzędzie Miejskim w Obornikach odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze MKS Sparta Oborniki. Klub poinformował o tym dzisiaj na swoim fanpage'u.

MKS Sparta Oborniki ma nowego trenera

Sparta Oborniki poinformowała o rozpoczęciu współpracy z nowym trenerem. Wcześniej klub podziękował za pracę Radosławowi Wrzesińskiemu.

Sparta Oborniki podziękowała za współpracę trenerowi Wrzesińskiemu

MKS Sparta Oborniki podziękował za współpracę trenerowi Radosławowi Wrzesińskiemu.

Z piłkarskich boisk. W sobotę tylko 1 punkt

Zaledwie 1 punkt wywalczyły w sobotę zespoły Sparty Oborniki, Rożnovii Rożnowo, Golnicy Ryczywół i Orkanu Objezierze.

Sparta Oborniki rozgrywa mecze towarzyskie

Sparta Oborniki rozegrała w ostatnich dniach dwa zwycięskie mecze towarzyskie.

Sparta wygrała. Wiosna jej służy!

Sparta Oborniki wygrała wiosną drugie spotkanie ligowe. Oprócz punktów ważny jest również inny aspekt.