Przejdź do głównej treści

Wielofunkcyjny budynek MKS Sparta Oborniki bliski ukończenia remontu

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka nożna
Fizjoterapeuta Damian Majchrzak

Trwają ostatnie prace przy remoncie budynku wielofunkcyjnego na obornickim stadionie. Ma on stać się ważnym elementem w działalności MKS Sparta Oborniki.

To ma być nowa jakość. Przez dekady piłkarze Sparty Oborniki musieli korzystać z sal rozlokowanych w mieście. Dzięki inwestycji, która niebawem zostanie zakończona, piłkarze z Objezierskiej zyskają siłownie zlokalizowaną tuż obok boiska. Do tego dużym atutem stanie się stacjonarny gabinet dla fizjoterapeuty. Plany są ambitniejsze, ale uruchomienie tych dwóch funkcji na miejscu ułatwi znacząco działalność klubu. 

Wewnątrz budynku pozostało do wykonania kilka prac, a potem będzie można uzupełniać w sprzęt siłownię. Najbardziej zadowolony może być, na chwilę obecną, fizjoterapeuta. 

Sparta Szamotuły podejmie Spartę Oborniki w ramach 3. kolejki rundy wiosennej. Trenerzy obu zespołów liczą na interesujące spotkanie. 
MKS Sparta Oborniki rozpoczyna 8 marca rundę wiosenną sezonu 2025/2026. Drużynę do walki o czołowe lokaty poprowadzi oczywiście trener Michał Stachowiak.
We wtorek, tj. 27 stycznia 2026 roku, odbyły się wybory w MKS Sparta Oborniki.
MKS Sparta Oborniki rozpocznie 12 stycznia treningi na boisku. 
MKS Sparta Oborniki pokonał w Stróżewie Koronę 4:2. To trzecia wygrana klubu z Objezierskiej.
Antoni Geier i Kacper Geier mają za sobą debiut w Płomieniu Połajewo. 
Obornicka Sparta zagra z Naszą Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski na inaugurację sezonu 2025/2026. Mecz rozegrany zostanie przy ul. Objezierskiej o godz. 15:00.