Skip to main content


Nieskuteczna Sparta i zagubiona Wełna. Pewna wygrana Rożnovii

| Łukasz | Sparta Oborniki - piłka nożna

Sparta Oborniki nadal nie radzi sobie w meczach z Lubuszaninem. W Trzciance przegrała 1:2.

Bardzo trudna staje się sytuacja MKS w tabeli V ligi. Po wywalczeniu punktów w Pniewach i remisie w Budzyniu kibice liczyli na przełamanie MKS w Trzciance. Mikołaj Pauś dał taką nadzieję, gdy za sprawą jego trafienia Sparta objęła prowadzenie. Niestety brak skuteczności nie pozwolił drużynie z Obornik na wywiezienie z Trzcianki nawet 1 punktu. Rywale strzelili za to 2 gole i cieszyli się z 3 punktów.

Zupełnie nie wyszedł Wełnie mecz z Błyskawicą Bronisławki. RKS rozgrywa wszystkie swoje mecze poza Rogoźnem. To wynik przebudowy boiska przy Wielkiej Poznańskiej. Gra na sztucznej nawierzchni w Wągrowcu nie posłużyła zespołowi trenera Krzysztofa Cieciury. Przegrana 0:3 była zasłużonym wynikiem. 

Efektowną wygraną pochwaliła się za to Rożnovia. Gra na boisku w Rożnowie zupełnie nie służy gospodarzom. Zupełnie inaczej jest na wyjazdach. Po raz drugi w rundzie wiosennej Rożnovia wysoko pokonała Tarnovię Tarnówka 1:6. Czy za tydzień w spotkaniu z GLKS Wysoka przełamie się w roli gospodarza?

Sparta Oborniki wygrała wyjazdowe spotkanie z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski.
W Obornikach w derbowym spotkaniu Spart zanotowano bezbramkowy remis.
Łukasz Kubzdyl nie jest już trenerem MKS Sparta Oborniki. Zarząd klubu poinformował o tym na swojej stronie internetowej.
Sparta Oborniki zdradziła plany sparingowe. Do startu rozgrywek wiosennych ma rozegrać 8 spotkań towarzyskich.
W Urzędzie Miejskim w Obornikach odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze MKS Sparta Oborniki. Klub poinformował o tym dzisiaj na swoim fanpage'u.
Sparta Oborniki poinformowała o rozpoczęciu współpracy z nowym trenerem. Wcześniej klub podziękował za pracę Radosławowi Wrzesińskiemu.
MKS Sparta Oborniki podziękował za współpracę trenerowi Radosławowi Wrzesińskiemu.