fbpx

Mikołaj Lis zagra w Noteci Czarnków

Mikołaj Lis będzie reprezentował w nowym sezonie barwy MKS Steico Noteć Czarnków.

Sparta Oborniki w sezonie 2022/2023 będzie musiała sobie radzić bez Mikołaja Lisa. Wychowanej obornickiej Sparty w nowym sezonie będzie grał bowiem w Noteci Czarnków. Klub, z miasta kojarzonego przez wiele osób z browarem, wypożyczył Mikołaja Lisa na jeden rok. 

Nowy defensor Noteci związany był ze Spartą od 2007 roku, z krótką przygodą w Orkanie Objezierze. Mikołaj Lis udzielił już krótkiego wywiadu, który jest dostępny na stronie nowego klubu. Poniżej jego fragment:

Mikołaj Lis wzmacnia defensywę biało-zielonych! 🤍💚

21-letni środkowy obrońca zapracował sobie na transfer dobrymi występami na V-ligowych boiskach w barwach Sparty Oborniki, jak i dobrą postawą od początku okresu przygotowawczego.
Silny fizycznie zawodnik miał już możliwość zaprezentować się kibicom w Czarnkowie podczas meczów kontrolnych, a żeby przybliżyć sylwetkę naszego nowego nabytku postanowiliśmy przeprowadzić krótką rozmowę.
Mikołaj, witamy na pokładzie i życzymy Ci sukcesów oraz jak najlepszych występów biało-zielonej koszulce 🙌
🟢Jesteś z drużyną od początku przygotowań, jak przebiega Twoja aklimatyzacja?
💬 W drużynie czuje się bardzo dobrze, paru kolegów znałem już wcześniej, z niektórymi graliśmy przeciwko sobie, więc aklimatyzacja przebiega szybko i bardzo dobrze. Treningi są bardzo intensywne i cały czas pracujemy nad tym aby jak najlepiej rozumieć się na boisku.
🟢Co Cię przekonało w wyborze biało-zielonego projektu?