Akademia Piłkarska Oborniki rozpoczęła treningi

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Oborniki powrócili do treningów.

W momencie pojawienia się pierwszych informacji o otwarciu boisk sportowych od 4 maja br. przystąpiliśmy jako Akademia Piłkarska Oborniki do przygotowania zajęć we wszystkich grupach -  mówi prezes Krzysztof Sroka. Czekaliśmy jeszcze na szczegółowe rządowe rozporządzenia i w momencie jak się pojawiły, byliśmy praktycznie gotowi do działania - dodaje Sroka.

Zarząd APO zdawał sobie sprawę, że rodzice mogą mieć obawy przed wysłaniem dzieci na boisko. Wysłał więc pytania do rodziców.

Na podstawie deklaracji podzieliliśmy 12 drużyn na stałe grupy 6. osobowe, które mogą z trenerem przebywać jednocześnie na boisku. Podczas pierwszych zajęć rodzice i opiekunowie oraz sami zawodnicy w przypadku starszych piłkarzy, otrzymują szczegółowe informacje od trenerów, co do sposobu docierania na boska, przygotowania do zajęć i wszystkich obostrzeń nałożonych na uczestników zajęć oraz podpisują stosowne oświadczenie - wyjaśnia prezes.

Dla Sroki w APO bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem.

Nie lekceważymy nawet w najmniejszym stopniu obostrzeń, ze swej strony robimy wszystko, żeby zajęcia były bezpieczne, a rodzice spokojni o zdrowie swoich dzieci. Trenerzy każdej drużyny przygotowali także środki treningowe możliwe do realizacji w takich warunkach.

Akademia Piłkarska Oborniki prowadzi obecnie treningi na boiskach Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Ks. Szymańskiego i ul. Objezierskiej. OCS wyposażył obiekty w środki dezynfekcyjne, a pracownicy czuwają nad ilością osób, które mogą jednocześnie przebywać na całym terenie.

Fot. APO 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież