Oświadczenie Zarządu MKS Sparta Oborniki

Zarząd MKS Sparta Oborniki wydał oświadczenie w sprawie połączenia z Akademią Piłkarską Oborniki.

W związku z wieloma pytaniami rodziców o przyszłość dziecięcych i młodzieżowych zespołów MKS Sparta Oborniki wydany został komunikat. Zarząd klubu chce uspokoić wszystkich zainteresowanych.

Szanowni państwo...
Nowy zarząd MKS Sparta Oborniki oświadcza, że wszystkie informacje odnośnie swoich działań w zakresie połączenia z APO przekaże na początku stycznia 2020 (data spotkania z rodzicami zostanie ustalona i podana Państwu), Na obecnym etapie moglibyśmy przekazywać jedynie niepełne i nie potwierdzone informacje, co uznajemy za bezsensowne.
Proszę więc o cierpliwość i zachowanie spokoju, gdyż wszystkie nasze działania są bardzo skondensowane w czasie, a mają wyłącznie na celu poprawę warunków organizacyjnych i dobro Waszych dzieci.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież