Przegrana szczypiornistów w Kątach

Sparta Oborniki powróciła bez punktów z ligowego meczu, który rozgrywała w Kątach Wrocławskich.

Podopieczni Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka dobrze weszli w mecz. Faworytem byli gospodarze, ale parkiet pokazał, że oborniczanie nie zamierzaja być statystami. Bardzo dobra gra przyniosła po 30 minutach remis 13:13.

Po zmianie stron nadal trwała wyrównana walka. W samej końcówce spotkania gospodarzom udało się zdobyć kilka bramek przewagi i wygrali cały mecz. Trener Marek Arciszewski ostatnie fragmenty meczu tak podsumował: Jeszcze 10 minut przed końcem mogliśmy odskoczyć rywalom, ale bramkarz UKS zatrzymał kilka ważnych piłek. W samej końcówce zabrakło nam po prostu zimnej krwi.

UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - SKF KPR Sparta Oborniki 26:23 (13:10)

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież