Sparta cierpi przez brak skuteczności. Czy przełamie się w meczu z Lechią?

Rzut karny to tylko jedna z niewykorzystanych okazji na zdobycie bramki przez MKS Sparta Oborniki w meczu ze Spartą Złotów.

W sobotnie popołudnie 12 października Sparta pojechała do Złotowa. Kolejny rywal z czuba tabeli oznaczał, że Sparcie będzie ciężko o punkty. Boisko pokazało, że mogło być inaczej. Spartanie mieli w tym spotkaniu kilka dobrych i bardzo dobrych okazji strzeleckich. Niewykorzystany m.in. rzut karny przez Roberta Sołowieja jest podumowaniem skuteczności zespołu. 

Szukając plusów trzeba zwrócić uwagę, że Sparta grała z wieloma drużynami z górnej części tabeli. Przed nimi kilka spotkań z zespołami z dołu tabeli. Tutaj przegrane będą już kosztowały znacznie więcej niż tylko stratę bramek. Takim pierwszym egzaminem będzie mecz z Lechią Kostrzyn. Tutaj Sparta musi zdobyć 3 punkty. 

Początek spotkania przy ul. Objezierskiej o godz. 14:30.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież