fbpx

Wygrane Sparty i Orkanu, aż 4 porażki

MKS Sparta Oborniki wygrała w Trzemesznie ze Zjednoczonymi 3:0.

To nie był najlepszy weekend na boiskach ligowych. 4 z 6 drużyn pregrały swoje spotkania. W Rogoźnie Wełna Rogoźno podejmowała drużynę z Fałkowa. Bramka Szymona Wojciechowskiego to było za mało, aby cieszyć się choćby z jednego punktu. W niedzielne popołudnie inny zespół B-klasy także nie zwiększył swojego dorobku. W Lipie gospodarze nie potrafili poradzić sobie z Tarzanami. Zespół z Wrzeszczyny wygrał 1:0 z faworyzowanym Lipskim Klubem Sportowym.

W A-klasie także zanotowano komplet porażek. W sobotę Rożnovia przegrała z Huraganem Młynkowo 0:2. Prawdziwie hokejowy wynik zanotowała Golnica. W Baborówku gospodarze wygrali po bramce w doliczonym czasie 6:5.

Orkan Objezierze grał mecz wyjazdowy z Błękitnymi Wronki. W przegranym spotkaniu z Orkanem Konarzewo czerwoną kartkę otrzymał Sławomir Kucharski. Młodego defensora musiał zastąpić rutyniarz - Błażej Jastrząbek. W meczu padła jedna bramka. Prostopadłe podanie Michała Biednego wykorzystał Norbert Jabłoński. Wygrana z liderem stała się faktem.

W końcu! Tak należy podsumować wynik Sparty w Trzemesznie. 2 bramki Roberta Sołowieja i jedna Huberta Matczaka dały wygraną 3:0. Okazji było jednak więcej. Przed tygodniem w spotkaniu z Concordią była już widoczna poprawa w grze spartan. Praca trenera Wiktora Webera przyniosła efekt punktowy w Trzemesznie. Oby teraz było łatwiej o kolejne zdobycze punktowe.

Zjednoczeni Trzemeszno - Sparta Oborniki 0:3

Błękitni Wronki - Orkan Objezierze 0:1

Huragan Młynkowo - Rożnovia Roznowo 2:0

LZS Baborówko - Golnica Ryczywół 6:5

LKS Lipa - Tarzani Wrzeszczyna 0:1

Wełna Rogoźno - KS Fałkowo 1:2