Wiktor Weber - wywiad z nowym trenerem MKS Sparta Oborniki (film)

Wiktor Weber udzielił pierwszego dla portalu Wirtualny Powiat www.eoborniki.pl wywiadu.

Po zakończeniu sezonu obornicka Sparta i trener Sławomir Dyzert podziękowali sobie za współpracę. Prezes Dawid Orczykowski prowadził rozmowy z kilkoma kandydatami na trenera najbardziej utytuowanego klubu piłkarskiego w regionie. Ostatecznie trenerem seniorskiego zespołu został wybrany Wiktor Weber. 

Weber od 5 lat trenuje seniorskie zespoły. 8 lat dłuższe ma doświadczenie z młodszymi grupami. Choć pochodzi z wschodniej Wielkopolski to ostatnie lata związał z zespołem Błękitnych Owińska. W swojej karierze piłkarskiej występował na boiskach IV-ligowych.

W niedzielę 30 czerwca odwiedził Oborniki. Była więc okazja do przeprowadzenia pierwszego wywiadu z nowym trenerem MKS Sparta Oborniki. yotutube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież