Przegrana Sparty z najsłabszą drużyną

Obornicka Sparta przegrała w Stróżewie mecz ligowy z Koroną.

Szanse na awans MKS Sparta Oborniki po sobotnim meczu zostały mocno okrojone. Popołudniem 19 maja obornicki zespół zagrał na wyjeździe z najsłabszą drużyną ligi. Sparta kolejny raz potwierdziła, że ma problem z grą z teoretycznie słabszymi zespołami. Tak niestety stało się też w Stróżewie. Korona zdobyła 2 bramki, mają przysłowiowe 2,5 szans na to. Sparta miała ich znacznie więcej, ale nie zdobyła żadnego gola. Dla Sparty oznacza to kolejne straty punktów. Po tej kolejce może tracić do lidera nawet 4 punkty.

Przed Spartą jeszcze 5 spotkań. Przy takiej skuteczności drużyny sytuacja staje się bardzo trudna.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież