Sparta liderem!

MKS Sparta Oborniki pokonał Płomień Połajewo i został liderem ligi międzyokręgowej.

Spartanie przystępowali w sobotę 27 kwietnia do walki o punkty ligowe po meczu pucharowym. Tam lepsza okazałą się Polonia. Płomień przegrał natomiast kolejne 4 mecze. Faworytem była Sparta i udokumentowała to 2 bramkami. Pierwsze trafienie zaliczył Łukasz Zenger w 75 minucie. Druga bramka padła z rzutu karnego. Skutecznie wykorzystał go Paweł Jankowski. 

W bardzo ważnym meczu Iskra Szydłowo przegrała z TPS Winogrady 0:3. W Gołańczy natomiast Zamek zremisował z Wełną Skoki. Przy takim układzie wyników Sparta Oborniki została liderem ligi międzyokręgowej z dorobkiem 44 punktów w 22 meczach. Jedno oczko mniej mają Iskra oraz Wełna. Czwarte TPS ma 42 punkty!

Skład Sparty: Geier, Schoen, Jankowski, Michałowski, Bukowski, Kowalik, Cyranek, Kosmowski, Zenger, Trębacz, Łuczek

Na zmianę weszli: Goch, Hnat, Kołakowski, Nowak
Na zdjęciu Łukasz Zenger i Marcin Kaźmierczak - 10.11.2018.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież