Bramka Ł. Zengera dała awans Sparcie Oborniki (film)

MKS Sparta Oborniki pokonała Pogoń Lwówek i awansowała do okręgowego finału Pucharu Polski.

Nie styl, ale końcowy efekt liczył się w środowym spotkaniu. Obie drużyny znają się z poprzednich sezonów, a dodatkowo w okresie przygotowawczym rozegrały towarzyski mecz. Tam lepsza byla Pogoń wygrywając aż 4:0. W środowe popołudnie mecz zakończył się zwycięstwem Sparty. Jedyną bramkę zdobył Łukasz Zenger podkreślając, jak jest ważnym ogniwem dla tego zespołu. 

W finale Pucharu Polski w ZPN Poznań zagrają z Polonią Środa Wlkp, która wygrała w Gnieźnie z Mieszkiem. Decydująca bramka na 2:1 padła w doliczonym czasie gry.

Jak padła bramka? Co po emczu mówił o spotkaniu oraz o sytuacji w drużynie trener Sławomir Dyzert? Odpowiedzic znajdują się w poniższym materiale. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież