Przełamanie Rożnovii, wygrane także Sparty i Golnicy

Golnica lepsza od Blekitnych, przelamanie Roznovii

4 drużyny zdobyły w kończącym się weekendzie punkty. Jako jedyny punktami podzielił się zespół z Lipy.

Pewną wygraną zaliczyła drużyna MKS Sparta Oborniki. Jej rywalem był wczoraj GLKS Wysoka. Oborniczanie wygrali pewnie, bo aż 5:1.

Ze zwycięstwa cieszyć się mogą kibic Rożnovii. Ich zespół wygrał 3:0 z Odlewem Poznań.To pierwsza wygrana w rundzie wiosennej.

Jeden punkt wywalczył wczoraj zespół z Lipy. LKS grając w Zalasewie zremisował 1:1 z Antaresem.

Z 3 punktów cieszyć się mogli piłkarze Golnicy. W Ryczywole pokonali po raz trzeci w obecnym sezonie Błękitnych Kuźnicę Czarnkowską. Ostatnie minuty kończyli w "10", ale wygrali 3:1.

Bardzo ciężkie spotkanie rozgrywał Orkan Objezierze. Rywalem w Poznaniu był SKS13. Lider tabeli wygrał to spotkanie 5:3. Po tej przegranej Orkan spadl na 4 pozycję w tabeli A-klasy.

Coraz trudniejsza sytuacja jest w zespole Wełny Rogoźno. Wczoraj zespół ten miał grać w Witkowie. Ponieważ był problemze skompletowaniem zespołu podjęto decyzję o oddaniu meczu walkowerem. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież