W derbach Orkan znokautował Rożnovię (foto)

W derbach lepszy Orkan

Swoje otatnie spotkanie w A-klasie Rożnovia zakończyła przegraną z odwiecznym rywalem Orkanem Objezierze. Wynik do przerwy 1-2 dla gości nie zapowiadał jednak takiego rozmiaru porażki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-6.

Pierwsze minuty spotkania nie wyłaniały długo faworyta do wygranej. Wyrównany pojedynek przerwała bramka dla Orkanu z rzutu rożnego w 17 minucie spotkania. Na odpowiedź Rożnovii musieliśmy czekać do 31 minuty kiedy to świetną akcję prawą flanką przeprowadził Mateusz Grządzielewski. Po jego rajdzie został faulowany w polu karnym czego konsekwencją była podyktowana jedenastka przez arbitra. Krystian Kołodziej wykorzystał rzut karny pewnym strzałem i wyrównał wynik spotkania na 1-1.

 

W 42 minucie spotkania nastąpił dramat zawodnika Rożnovii. Po starciu z obrońcą rywala Adrian Szymot jak się okazało później złamał kość piszczelową tuż przy kostce. Zawodnik szybko został przetransportowany do szpitala gdzie założono mu gips. Tuż przed końcem pierwszej części spotkania fatalny błąd popełnił Krzysztof Szymkowski wbijając sobie piłkę do siatki. Bramka do szatni bardzo zabolała i Orkan prowadził już 1-2.

W drugiej części spotkania Orkan przeważał. Szybka i trzeźwa reakcja drużyny sprawiła, że podłamani bramką do szatni rożnowianie stracili kolejne gole. Walka jaką starali się podjąć piłkarze Rożnovii nie przyniosła zmiany rezultatu. Zmiany dokonane przez Mirosława Chudzińskiego również nie przyniosły skutku bramkowego. Gospodarze stanęli jeszcze przed paroma dogodnymi sytuacjami bramkowymi jednak kontrataki i dobra dyspozycja Mateusza Byczyńskiego na lewym skrzydle nie odmieniły losów meczu.  Dośrodkowania z rzutów rożnych i wolnych również nie pozwoliły zbliżyć się do rywala.

Rożnovia ostatecznie przegrała z Orkanem w swoim ostatnim meczu w A-klasie 1-6.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież