Zimny prysznic dla Rożnovii

| Przemek Szrama | Rożnovia Rożnowo

Zimny prysznic spadł na głowy zawodników Rożnovii Rożnowo w potyczce z KS Sękowo. Mecz, który miał niewielkie znaczenia dla pozycji w tabeli B-klasy gospodarzy z Rożnowa, skończył się wynikiem 1-3.

Bardzo dobra postawa gości zdecydowała o ich przewadze w pojedynku i ostatecznym rezultacie spotkania. Objęli oni prowadzenie już w 10 minucie. Błędy obrońców i słaba gra zawodników Rożnovii zdecydowała o losach meczu. Do połowy goście prowadzili 0-2, gdy po niezdecydowaniu i błędzie w komunikacji obrońców i bramkarza gospodarzy, napastnik drużyny przeciwnej wykorzystał dogodną sytuację. Gol na 0-3 padł ok. minuty 68 po pięknym strzale w prawy górny róg bramki. Rożnovia zdołała zdobyć honorową bramkę po dośrodkowaniu Mateusza Budzińskiego. Bramkarz źle obliczył tor lotu piłki i futbolówka trafiła do siatki lobem z 20 m. W ostatnich 15 minutach gry gospodarze stworzyli sobie parę dobrych sytuacji lecz tego dnia zabrakło piłkarzom Rożnovii szczęścia.

Roznovia Rożnowo vs Ks Sękowo 1-3

Bramka Jabłońskiego w Pile. Rożnovia zdobyła 5 bramek!

Dwie bramki zdobyła Sparta Oborniki w Pile. Niestety jedna z nich była samobójczą.

Rożnovia została w lidze okręgowej. Kto będzie jej trenerem?

Rożnovia Rożnowo zakończyła sezon 2022/2023 sukcesem. Po heroicznej walce w rundzie wiosennej utrzymała się w lidze okręgowej.