Przy porywistym wietrze Orkan lepszy od Rożnovii

Orkan Objezierze wygrał niedzielny sparing z Rożnovią Rożnowo.

Porywisty wiatr towarzyszył drużynom z Objezierza i Rożnowa podczas niedzielnego spotkania towarzyskiego rozgrywanego w Szamotułach. Pomimo wysokiej przegranej trener Rożnovii Mariusz Szyszka był zadowolony z tego sparingu:

Obecnie pracujemy nad wytrzymałością fizyczną i szybkościową i do tej pory nie mieliśmy kontaktu z piłkami, ale przy drużynie, która gra ligę wyżej i jest w czubie tabeli nie wyglądaliśmy jak drużyna, która walczy o utrzymanie w A klasie. Było dużo niedokładności bo musiało być. Chłopaki czuli w nogach minione 3 tygodnie, bo musieli to poczuć. Mimo to mieliśmy kilka naprawdę dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Ja jestem pewien, że praca która wykonujemy przyniesie efekty w lidze.

Orkan Objezierze - Rożnovia Rożnowo 5:0

fot. Rożnovia Rożnowo - Tarnovia lll Tarnowo Podgórne

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież