LKS Lipa w końcu wygrał

Wysokim zwycięstwem zakończył się niedzielny mecz LKS Lipa z Arką Kiekrz.

Pierwsza akcja przyniosła już bramkę. Goście wykorzystali uśpienie LKS i objęli prowadzenie. Potem jednak strzelali tylko gospodarze. Kolejne 5 bramek strzelili: Artur Kaczmarek, Mateusz Marcinkowski, Szymon Szacht, Łukasz Chmielewski i ponownie Szymon Szacht. W końcówce rywale zdobyli drugą bramkę, ale Lipa odpowiedziała dwukrotnie za sprawą Szymona Szachta i Filip Łusiewicz.

Dla drużyny Mariusza Drewicza była to pierwsza wygrana w tym sezonie. Zapewne doda drużynie wiary i skuteczniej będzie walczyć w kolejnych spotkaniach B-klasy. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież