Mocne otwarcie sezonu przez LKS Lipa!

LKS Lipa rozgromił w Zofiowie drużynę Sokoła Gębice.

Od wysokiego zwycięstwa rozpoczął nowy sezon Lipski Klub Sportowy. Swoje pierwsze ligowe spotkanie LKS rozegrał w niedzielne popołudnie w Zofiowie Sokoła Gębice. Mecz od początku był prowadzony pod dyktando jednej drużyny. LKS już w pierwszej połowie zdobył 4 braki.

Po zmianie stron LKS szybko zdobywał kolejne bramki. Przy wyniku 6:0 Sokoła zdobyli jedynego gola. Do końca spotkania LKS powiększył swój dorobek brakowy o kolejne 3. Ostatecznie LKS wygrał w pierwszej kolejce B-klasy sezonu 2019/2020 z Błękitnymi 9:1.

Sokół Gębice - LKS Lipa 1:9 

Bramki dla LKS zdobyli: T. Stokłosa 3, Sz. Szacht 2, T. Garstecki 2, F. Łusiewicz, K. Chmielewski 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież