Golnica rozegrała kolejny sparing

Golnica Ryczywół rozgrywa kolejne sparingi.

Rozgrywki w poznańskiej A-klasie ruszają w ostatni weekend marca. Drużyny rozgrywają kolejne sparingi wykorzystując sprzyjającą pogodę. Kolejny mecz dziś rozegrał zespół Golnicy Ryczywół. W wietrznej pogodzie zmierzył się z Błyskawicą Bronisławki. Za tydzień na boisku w Wągrowcu zagra z drużyną z Mieściska.

W tym roku niestety nie zobaczymy na boisku Bartka Działo. Co o swojej sytuacji myśli bramkarz Golnicy dowiecie się niebawem z wywiadu. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież